Najlepsze tanie telefony 2021

Tanie telefony poprawiły się dramatycznie w ostatnich latach, a nieustanne tempo innowacji smartfonów oznacza, że technologia jest przekazywana w dół z high-end modeli naprawdę szybko. Oznacza to, że niektóre z telefonów budżetowych tutaj mają lepsze aparaty niż najmądrzejsze smartfony zaledwie kilka lat temu, a intensywna konkurencja między firmami telefonicznymi oznacza, że producenci naprawdę musieli podnieść swoje gry. Oznacza to, że rynek jest wypełniony wspaniałych tanich telefonów do każdego rodzaju nabywcy. W rzeczywistości, znajdziesz tu słuchawki, które dają niektóre z telefonów w naszym przewodniku najlepszych telefonów bardzo dobry bieg dla ich pieniędzy.

Tutaj jest szybka uwaga dla studentów. Tanie telefony są świetne do szkoły, college’u lub uniwersytetu, ponieważ pozwalają pracować, komunikować się, studiować i zachować rozrywkę w czasie semestru bez, jeden, kosztując ziemię, a dwa, pozostawiając całkowicie zaszyte, jeśli złamać lub stracić. Studenci dużo podróżują i dużo wychodzą, a to oznacza, że bycie studentem i utrata technologii idą w parze.

APPLE IPHONE SE

Apple iPhone SE (2020) to najlepszy tani telefon na świecie. To dlatego, że zapewnia prawie flagowy iPhone doświadczenie, ale robi to za ułamek kosztów. Rzeczywiście, SE jest tak tanie, że pierścienie w poniżej połowy, jeśli flagowy iPhone 11 Pro, i tylko z tego powodu wymaga sprawdzenia przez każdego potencjalnego telefonu. https://techpolska.pl/ udostępniaq więcej testów telefonów.

To naprawdę dostarcza w zakresie doświadczenia telefonu, zbyt, z dokładnie ten sam benchmark-zmiażdżenia procesor zainstalowany w nim iPhone 11 zakresie podejmowania drogę do 2020 SE, zbyt. Oznacza to, że ten telefon zapewnia A13 Bionic poziomów prędkości i efektywności energetycznej, która w połączeniu z masłem gładkie i super intuicyjny i funkcji pakowane iOS 13 systemu operacyjnego, sprawia, że korzystanie z iPhone SE absolutną radość.

ONEPLUS NORD 2

Polowanie na tani telefon może czuć się jak poświęcenie po poświęceniu, ale tak naprawdę nie jest w przypadku, gdy chodzi o OnePlus Nord 2. W rzeczywistości, masz piekło dużo za swoje pieniądze, to może być oszukał mnie jako warte dwa razy więcej niż cena.

Jest to następca niezwykle popularnego Norda pierwszej generacji, z jeszcze większą prędkością, jeszcze większą baterią i jeszcze większą ilością funkcji. Performance-wise, to mile przed większością tanich telefonów i jest rzeczywiście tak dobre, jak niektóre flagowce. To ogromny plus – będziesz w stanie używać go do wszystkiego, w tym do gier mobilnych!

Możesz być podejrzliwy o tani telefon z tak imponującą wydajność, ale nie powinno być, ponieważ jest to prawdziwy wszechstronny. Więcej o telefonach przeczytasz na https://techpolska.pl/ 

Aby wymienić kilka z jego innych zalet: żywotność baterii trwa więcej niż tylko dzień, jego aparat będzie łatwo dostarczyć social media-worthy zdjęć i Oxygen OS jest jednym z najpłynniejszych interfejsów użytkownika tam jest.

XIAOMI MI 10T LITE

Dostajesz trochę przyzwoity czas pracy na baterii, kilka szanowanych specyfikacji (w tym 6 GB pamięci RAM) i tylny aparat z poczwórnym obiektywem z Xiaomi Mi 10T Lite, a także łączność 5G. Ten telefon jest jednym z najtańszych sposobów, aby skorzystać z tej techniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here