Generalny wykonawca hangarów

Konstrukcje stalowe okazują się skutecznym i przydatnym rozwiązaniem w wielu różnych obszarach gospodarki. Jednym z przykładów może być lotnictwo, gdzie niezbędne są hangary lotnicze.

Takie obiekty projektowane są zgodnie z określoną specyfiką, aby idealnie działały i spełniały swoje funkcje w konkretnej dziedzinie. Najczęściej wyposażone są w automatyczne drzwi przesuwne z automatycznym sterowaniem elektrycznym. W razie potrzeby można także zamontować dźwig mostowy, który pozwoli na jeszcze lepszą kontrolę.

Jakie są cenne zalety hangarów lotniczych?

Hangary lotnicze zaliczane są do konstrukcji dość lekkich, co z kolei wiąże się z dość niskimi kosztami na ich budowę. Charakteryzują się one bardzo dobrą trwałością, a to wszystko za sprawą wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji konstrukcji stalowych. Tworzywo odporne jest na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, więc bez problemu hala będzie funkcjonować nawet przy niekorzystnych czynnikach zewnętrznych.

Obiekty budowane są z konstrukcji modułowych, dzięki czemu wszystkie prace montażowe realizowane są w bardzo krótkim czasie i budynek można zacząć użytkować zaraz po jego postawieniu. Dodatkowo hala może zostać zaprojektowana w dowolnej specyfice, dzięki czemu może to być to hangar przeznaczony dla lotnictwa albo hangar na łodzie.

Gdzie zamówić solidne hangary lotnicze?

Indywidualne i profesjonalne podejście oraz rzetelną wycenę każdej realizacji oferuje Kobexstal. Projekt tworzony jest podczas ustalania szczegółów inwestora wraz z projektem. W ten sposób mogą zostać zaspokojone wszystkie potrzeby i oczekiwania zamawiającego.

Usługi oferowane są zarówno podmiotom gospodarczym, jak i organizacjom, czy osobom prywatnym. Hangary lotnicze mogą być wykorzystane w różny sposób.

Ich najpopularniejsze zastosowanie to przestrzeń dla samolotów o różnych rozmiarach. Najczęściej jednak przechowuje się w nich szybowce sportowe, awionetki i helikoptery. Takie hale stalowe mogą być także bardzo dobrą przestrzenią do składowania elementów infrastruktury lotnisk oraz lądowisk, które wymagają takich warunków.

Hangary są także świetnym sposobem do zorganizowania miejsca, gdzie będą prowadzone prace serwisowe i produkcyjne związane z dużymi samolotami oraz helikopterami. Wiele osób decyduje się na to, aby zakupić mniejsze hangary na łodzie, jachty i kutry oraz inne pojazdy wodne.

Kobexstal to jedno z nielicznych przedsiębiorstw na rynku, które kontroluje cały etap budowy hangarów od wstępnego projektu aż po montaż. W ten sposób może zagwarantować najwyższą jakość usług na każdym kroku zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here