tort

Małgorzata Braszka, związana z Wrocławiem od wielu pokoleń, podziela swoje doświadczenia gastronomiczne, wskazując na ulubione lokale w różnych częściach miasta. Opowiada o bogactwie oferty, obejmującej zarówno klasyczne miejsca działające od lat, jak i nowe, które zachwycają nie tylko wyśmienitą kuchnią, lecz także przystępnymi cenami i profesjonalną obsługą.

W tej eklektycznej selekcji wyróżnia się Tortownia na Bema. Pani Magorzata z entuzjazmem poleca to miejsce, charakteryzujące się harmonijnym połączeniem tradycyjnych i nowatorskich deserów. Zachęca do odwiedzenia dla niezapomnianego smakowego doświadczenia.

Jedna z najbardziej przytulnych cukierni we Wrocławiu

Tortownia na Bema to miejsce nowoczesne, które jednocześnie wspaniale wpisało się w wizerunek historycznego i wciąż rozwijającego się Wrocławia. Duży i czysty lokal ze sporymi stolikami i wygodnymi krzesłami, ogromne panoramiczne okna, przez które w każdą pogodę można podziwiać miejskie życie, wspaniałe witryny, w których są przedstawione dostępne do nabycia od ręki słodycze, a w dodatku – królujący w powietrzu aromat wypieków i parzonej kawy. Czy możecie wyobrazić sobie coś lepszego? Ja osobiście – nie!

Co warto zjeść w Tortowni na Bema?

Do cukierni przychodzimy przede wszystkim po to, by poczęstować się pysznymi deserami i w Tortowni na Bema każdy znajdzie smakołyk na swój gust. Może to być kawałek czekoladowego lub bezowego tortu, serniczek z owocowym nadzieniem lub drobne ciasteczko, tak podobne do tych z dzieciństwa, pieczonych przez nasze babcie. Wszystko jest oczywiście świeże, pięknie udekorowane i jak zdradziły mi dziewczyny za ladą – przygotowane w większości z lokalnych produktów. Kiedy bywam w cukierni, obowiązkowo zamawiam sobie białą kawę z owocową mini-bezą lub strudel z wiśniami, rzadko wychodzę też bez kartonika z bezowym torcikiem, tak lubianym przez mojego męża.

Słodycze online? Nie ma z tym żadnego problemu!

Było to dla mnie nieco niezwykłe, ale okazało się, że w Tortowni na Bema zamówienie można złożyć nie tylko na miejscu, ale także online. Z tej opcji często korzystają osoby poszukujące tematycznego deseru z okazji różnych uroczystości: komunii, ślubu, urodzin itp. W Tortowni na Bema wypiekają nie tylko torty, ale też słodkie mistrzowskie arcydzieła, które zachwycają równie przepięknymi dekoracjami, jak i oryginalnym smakiem, harmonijnie łączącym wszystkie składniki. Smak tortu, jeśli zamawia się go na przykład na rodzinną imprezę, można wybrać wedle własnego uznania, w tym celu na stronie przewidziano wygodne opcje do wyboru. Dla dorosłych są dostępne wszystkie klasyczne torty z oferty z dodatkiem odrobiny alkoholu.

Zapoznając się z katalogiem każdy może poznać nie tylko składy deserów serwowanych w Tortowni na Bema, ale także dowiedzieć się, jak będzie się prezentował gotowy produkt, szczególnie jeśli zleceniodawca nie ma wyobrażenia, jaki dokładnie deser chce zamówić. Dla mnie bogaty katalog z ofertami torcików w Tortowni na Bema to przede wszystkim źródło inspiracji. Przeglądając stronę cukierni wymyślam, jak będzie wyglądał deser, który podaruję babci, a jak małe torciki, które kupię na dziecięcą imprezę.

Dodatkowym atutem zamówienia tortów online jest możliwość zamówienia ich z dowozem. Tortownia na Bema to jedna z niewielu cukierni, która organizuje dowóz własnych słodyczy nie tylko w granicach Wrocławia, ale i w podmiejskich miejscowościach. Dla mnie to jest mega opcja, gdyż nie muszę sama wybierać się do miasta, żeby odebrać swoje zamówienie.

Mam nadzieję, że tak samo jak ja, docenicie możliwość zamówienia wspaniałych, ręcznie robionych słodyczy w Tortowni na Bema i nie raz skorzystacie z usług tej cukierni zarówno online, jak i offline.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here