Fotoprezenty

Babcia i dziadek to zazwyczaj, obok rodziców, najbliższe otoczenie każdego dziecka. Dziadkowie uwielbiają spędzać czas z wnukami. Bawią się z nimi, uczą i rozpieszczają, zazwyczaj nie oczekując nic w zamian. Warto jest uczyć dziecko szacunku do dziadków i pamięci o ich urodzinach lub imieninach. Idealnym prezentem na takie okazje są gadżety przedstawiające fotografie wnuków. Zdjęcie może być umieszczone na kalendarzu, magnesie na lodówkę, kubku lub etui na telefon.

Fotokalendarze klasyczne i biurkowe

Trudno znaleźć dom, w którym nie byłoby kalendarza. Niektórzy preferują tradycyjne kalendarze drukowane, inni korzystają z kalendarzy elektronicznych. Wersje drukowane są zazwyczaj wybierane przez osoby w dojrzałym wieku, które przez lata przyzwyczaiły się do takiej formy prezentacji upływającego czasu. Dlatego, jeśli szukasz prezentu dla dziadków, taki terminarz będzie jak najbardziej trafiony, szczególnie gdy będzie przedstawiał zdjęcia samych wnuków lub wnuków z dziadkami.

Godnym polecenia miejscem, w którym można zamówić taki atrakcyjny gadżet jest sklep internetowy Fotobum.pl. W sprzedaży dostępne są różne warianty kalendarzy, w tym:

Co ciekawe, sprzedawca oferuje klasyczne kalendarze z indywidualną dedykacją dla babci lub dziadka. Z kolei osobom, które są wciąż aktywne zawodowo, na pewno spodobają się kalendarze biurkowe, które można postawić na biurku w pracy. Taki kalendarz składa się z 12 stron kalendarium i 1 strony tytułowej. Przy czym na każdej stronie zamawiający może umieścić wybrane przez siebie zdjęcie.

Personalizowane magnesy

Świetną propozycję na prezent mogą stanowić również personalizowane magnesy na lodówkę. Warto mieć świadomość, że do wyboru są różne kształty i wielkości takich gadżetów. Bez najmniejszego problemu można zamówić magnes kwadratowy, okrągły lub prostokątny. Wiele radości obdarowanej osobie sprawi magnes w kształcie serca.

Na magnesie na lodówkę można umieścić swój własny napis oraz dowolnie wybrane zdjęcie. Można także skorzystać z gotowych, sprawdzonych pomysłów. Godne uwagi są także magnesy ze zdjęciem i notatnikiem. Wszystkie produkty charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem oraz dobrze dociętymi narożnikami.

Kubki ze zdjęciem

Kolejnym pomysłem na atrakcyjny foto podarunek dla dziadków jest kubek ze zdjęciem. Decydując się na zakup takiego gadżetu, sprawimy obdarowanym wiele przyjemności podczas spożywania porannej kawy lub popołudniowej herbaty. Fotobum.pl oferuje swoim klientom różne warianty prezentacji fotografii lub grafiki. Wszystko dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi personalizowanych produktów.

W opcji są bowiem kubki z jednym zdjęciem, kubki ze zdjęciem i napisem, kubki świąteczne, kubki z kolażem kilku zdjęć. Za pomocą kreatora można stworzyć produkt niepowtarzalny, a zatem unikatowy.

Etui na telefon ze zdjęciem

Z kolei dziadkom, którym niestraszne najnowsze rozwiązania technologiczne, warto sprawić personalizowane etui na telefon. W ten sposób będą mieli zdjęcie swoich wnuków zawsze przy sobie. I co ważne, w sprzedaży dostępne są etui dedykowane do konkretnych modeli telefonów (np. Samsung Galaxy A31 lub Xiaomi Redmi Note 9). Oznacza to, że posiadają one niezbędne wycięcia na porty i złącza.

Co ciekawe, obudowy nie kolidują także z płatnościami zbliżeniowymi. Każde etui wykonane jest z elastycznego i trwałego tworzywa, a plecki z polerowanego i hartowanego plastiku, które prezentuje się jak prawdziwe szkło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here